Синхронізація баз

Флуд и вопросы не вошедшие не в один раздел...
DimaSkornyak
Silver Member
Silver Member

Re: Синхронізація баз

Повідомлення DimaSkornyak »

Vika писав:
11 жовтня 2019, 20:12
Скинули пенсійні рахунки з помилками, протокол завантаження, повернули виправлені та написали, що помилкаLS_DNAC це нарахування на пенсійні рахунки та необхідність додати17-ий параметр
Доброго дня колеги. А можна більш докладніше про "необхідність додати17-ий параметр" бажано в усіх подробицях якщо можна. :|

DimaSkornyak
Silver Member
Silver Member

Повідомлення DimaSkornyak »

Та до речі як загалом по Україні проходить синхронізація(зворотна міграція) ? У всіх все добре?

ILINANATALI
Silver Member
Silver Member

Повідомлення ILINANATALI »

DimaSkornyak писав:
01 листопада 2019, 08:49
Vika писав:
11 жовтня 2019, 20:12
Скинули пенсійні рахунки з помилками, протокол завантаження, повернули виправлені та написали, що помилкаLS_DNAC це нарахування на пенсійні рахунки та необхідність додати17-ий параметр
Доброго дня колеги. А можна більш докладніше про "необхідність додати17-ий параметр" бажано в усіх подробицях якщо можна. :|
доброго дня, параметр 17=1 (скрин 1)треба прописувати в паспорті для того , щоб після синхронізаціі було видно і нарахування пенсійні і ваші (якщо такі були нараховані по пенсійним особовим рахункам) . При цьоому ваші нарахування будуть під 200 кодом (скрін 2), якщо цього не зробити , то пенсійні нарахування вилітають за цей місяць коли вони проводились і залишаються тільки ваші. І в протоколі видає помилку D_Nac
Вкладення
2.jpg
1.jpg

Nika
Нубчег
Нубчег

Повідомлення Nika »

напишіть в деталях в які паспорти додавати 17 параметр, якщо виплата йде тільки по дитяих рахунках (допомога при народженні, допомога одиноким матерям і т.д) Я по пенсійних рахунках абсолютно нічого не нараховую. І яка має бути база - об’єднана з травнем чи тільки дитяча?

michaelkost
Platinum Member
Platinum Member

Повідомлення michaelkost »

ми теж нічого не нараховуємо на пенсійні рахунки але я додав у всі паспорти дитячих по всіх видах допомог 17 параметр то синхронізація проходе на всі 100.

Nika
Нубчег
Нубчег

Повідомлення Nika »

Ви в роботі якої базою користуєтесь - дитячою чи тою об’єднаною фігнею? Я тільки дитячою, об’єдную базу тільки для подачі в сховище. Виходить, що програма синхронізації аналізує базу паспортів? якщо я наразі користуюсь тільки дитячою базою, для чого мені прописувати 17 параметр? Мені то не важко, але що він мені дасть? наприклад, якщо зараз об’єднати січневу дитячу базу з травневою пенсійною, дитячі нарахування провести за лютий з 17 параметром пасорта, а потім доєднати липень і т.д - щось може допомогти? Дякую

Nika
Нубчег
Нубчег

Повідомлення Nika »

вставка 17 параметру не вирішила проблему. Тепер у всіх справах замість помилка LS_DNAC видає "помилка при вставці нового набору"

Відповісти

Повернутись до “Прочее...”